fbpx

Zaskocz go, pomysły na dekoracje urodzinowe w domu

Zmieć go z nóg, korzystając z tych kilku pomysłów na dekoracje urodzinowe w domu.

Twoja druga połowa jest z tobą na dobre i na złe. W tegoroczne urodziny spraw, aby poczuł się wyjątkowo, robiąc coś innego: zaskocz i złap go nieświadomego.

Urocza wiadomość urodzinowa na bramie domu lub rozłożony czerwony dywan.

Zrób coś nietypowego. Umieść na bramie napis w sercu brzmiący „Dziękuję” i „Kocham cię”, aby świat mógł to zobaczyć. To by go zaskoczyło. Gdy otworzy bramę, przygotuj dla niego typowy czerwony dywan, by mógł dotrzeć do progu. Możesz również zatrudnić kogoś lub poprosić znajomego, aby obsypał go płatkami kwiatów, gdy wchodzi przez bramę, aby powitać go z jeszcze większym efektem.

Wypełnij swój salon balonami z oświetleniem NEON, które świecą w ciemności.

Gdy tylko wejdzie przez główne drzwi, przy wyłączonych światłach, będzie zaskoczony przygotowaniami i tym jak dużo o nim myślałaś planując urodziny..

Balony helowe z dołączonymi zdjęciami.

Jeśli jesteście razem już od jakiegoś czasu, na pewno będzie kilka dobrych wspomnień, które zostały uchwycone przez obiektyw aparatu. Naszykuj zdjęcia i wydrukuj je. Zamów w kwiaciarni lub sklepie z dodatkami na przyjęcia balony z helem. Dołącz jedno zdjęcie do każdego balonu napełnionego gazem i pozwól im zakryć każdy cal sufitu pokoju. Gdy tylko otworzy drzwi, widok na zawsze zapadnie mu w pamięć.

Zrób niespodziankę, kreatywnie dekorując swój dom.

Ozdób ściany, sufity, podłogi zdjęciami, balonami, kolorowymi wstążkami, roślinami, czapkami urodzinowymi, kwiatami, świecami i innymi możliwymi elementami dekoracyjnymi, aby całkowicie zmienić wygląd.

Niech będzie to dla niego romantyczną niespodzianką.

W sypialni umieść wszędzie czerwone balony w kształcie serca – trochę można przykleić na ścianach, resztę zostawić na podłodze. Użyj perfumowanych świec lub wypal romantyczny olejek, rozłóż płatki róż na łóżku.

Użyj świateł, aby go zachwycić.

Białe odwrócone parasole pod światłami, oświetlone latarnie i inne podobne pomysły na dekoracje na przyjęcie urodzinowe mogą być wykorzystane do stworzenia tego wiecznego wrażenia na nim.

Postaw na tradycyjne dekoracje.

Zamiast balonów i nowoczesnych świateł możesz użyć tradycyjnych świeczek i kwiatów, aby powitać go w tym roku na urodziny. Z pewnością będzie to coś, czego się nie spodziewał, całkowicie go przy tym zaskoczysz.

Zorganizuj przyjęcie niespodziankę w domu.

Zadzwoń do jego przyjaciół. Udekoruj całe miejsce zwykłymi przedmiotami dekoracyjnymi, takimi jak balony, wstążki. Uczyń go kolorowym, dodaj balony konfetti, przygotuj ciasto, włącz muzykę w tle i zaskocz go wraz z gośćmi gdy wejdzie do domu.

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

WALENTYNKI

KOMUNIA

BABY SHOWER

SERWETKI PAPIEROWE