fbpx

Zaskocz go, pomysły na dekoracje urodzinowe w domu

Zmiataj go z nóg, korzystając z tych pomysłów na dekoracje urodzinowe w domu

Twoja druga połowa jest z tobą na dobre i złe. W tegoroczne urodziny spraw, aby poczuł się wyjątkowo, robiąc coś innego; żeby go zaskoczyć i złapać go nieświadomego.

Urocza wiadomość urodzinowa na bramie z domem gościnnym z czerwonego dywanu. Na ogół życzysz swoim bliskim urodzin, w czterech granicach domu. Tym razem zrób to inaczej. Umieść na bramie odczuwalne serce „Dziękuję” i „Kocham cię”, aby świat mógł je zobaczyć. To by go zaskoczyło. Gdy otwiera bramę, przygotuj dla niego typowy czerwony dywan, by mógł dotrzeć do progu. Możesz również zatrudnić dekoratora urodzin, aby obsypał go płatkami kwiatów, gdy wchodzi przez bramę, aby powitać go z wielką przyjemnością.

Wypełnij swój salon balonami z oświetleniem NEON, które świecą w ciemności. Gdy tylko wejdzie przez główne drzwi, przy wyłączonych światłach, będzie zaskoczony przygotowaniami i myślą za tym wszystkim.

Balony helowe z dołączonymi zdjęciami. Jeśli jesteście razem już od jakiegoś czasu, na pewno będzie kilka dobrych wspomnień, które zostały uchwycone przez obiektyw aparatu. Wyjmij zdjęcia i wydrukuj je. Poproś dekoratora przyjęcia urodzinowego, aby dostarczył mnóstwo balonów z helem do twojego miejsca. Dołącz jedno zdjęcie do każdego balonu, napełnij je gazem i pozwól im zakryć każdy cal sufitu pokoju. Gdy tylko otworzy drzwi, widok na zawsze zapadnie mu w pamięć.

Daj mu niespodziankę w swoim życiu, kreatywnie dekorując swój dom. Zrób ściany, sufity, podłogi – w każdym rogu domu ze zdjęciami, balonami, kolorowymi wstążkami, roślinami, czapkami urodzinowymi, kwiatami, świecami i innymi możliwymi elementami dekoracyjnymi, aby całkowicie zmienić wygląd.

Niech będzie dla niego romantyczną niespodzianką. W sypialni umieść wszędzie czerwone balony w kształcie serca – wklej trochę na ścianach, puść trochę na podłogach. Użyj perfumowanych świec lub wypal romantyczny olej, rozłóż płatki róż na łóżku, umieść w tle zdjęcia o gwiaździstych oczach, aby uzupełnić wygląd.

Użyj świateł, aby go zachwycić. Wróżki, białe odwrócone parasole nad światłami, oświetlone latarnie i inne podobne pomysły na dekoracje na przyjęcie urodzinowe mogą być wykorzystane do stworzenia tego wiecznego wrażenia na nim.

Stań się tradycyjna – zamiast balonów i nowoczesnych świateł możesz użyć tradycyjnych indyjskich majsterkowiczów, świeczek i kwiatów, aby powitać go w tym roku na urodziny. Z pewnością będzie to coś, czego się nie spodziewał, całkowicie go zaskakując.

Zorganizuj przyjęcie szampana w domu. Zadzwoń do jego przyjaciół. Udekoruj całe miejsce zwykłymi przedmiotami dekoracyjnymi, takimi jak balony, wstążki. Uczyń go kolorowym, dodaj balony konfetti, przygotuj ciasto, graj muzykę w tle i zaskakuj wszystkich, którzy chcą jednocześnie.

Za pomocą balonów stwórz gigantyczne serce na ścianach sypialni i napisz trzyliterowe słowa balonem i dosłownie zmiataj go z nóg.

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

WALENTYNKI

KOMUNIA

BABY SHOWER

SERWETKI PAPIEROWE