fbpx

Jak wspólnie świętować pierwsze Walentynki

Pierwsze Walentynki, które dzielisz ze swoim nowym kochaniem, są zawsze najtrudniejsze. Czy sprawiasz, że to wielka sprawa, czy traktujesz to jak nic specjalnego? Jaki prezent jest odpowiedni?

Oto kilka pomysłów na udane pierwsze Walentynki.

Krok 1: Zachowaj swobodę

Najważniejszą zasadą jest aby zachować swobodę. Jeśli spotykacie się od niedawna, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest przytłoczyć siebie (lub ją/jego) ogromnymi oczekiwaniami na idealny wieczór. Porozmawiaj z wyprzedzeniem o Walentynkach, aby wspólnie zaplanować dzień. Współpraca w planowaniu odciąży was oboje.

Krok 2: Wydatki

Nie wydawaj śmiesznych pieniędzy na prezenty przed pierwszą rocznicą! Zrób sobie przysługę i ustal ścisły limit wydatków na prezenty. Twój związek jest wciąż młody, więc baw się dobrze. Ogranicz wydatki np. do 20 pln, aby Twoje prezenty były głupie i niepowtarzalne, a nie drogie. Możesz nawet rozpocząć nową tradycję swojego związku.

Krok 3: Program

Spędź swoje pierwsze Walentynki, organizując coś konkretnego. Przeszukaj lokalne puby w poszukiwaniu nieznanego zespołu, który możecie odkryć razem i bawić się do rana lub kup bilety aby usłyszeć świetny klasyczny zespół. Jeśli wciąż znajdujecie się w początkowej fazie, jest to zabawna alternatywa dla kameralnej kolacji, która może być zdecydowanie zbyt duża dla waszego początkującego związku.

Krok 4: W ciągu dnia

Randki w świetle dziennym automatycznie sprawią, że twoje Walentynki będą lżejsze i bardziej swobodne. Spędź dzień razem na wędrówce lub łyżwach, jeśli mieszkasz w chłodniejszym klimacie. Chcesz, aby Twoja walentynkowa randka wydawała się naturalna, a nie wymuszona lub wymyślona, ​​więc zrobienie sobie dnia wolnego, aby spędzić wspólnie kilka godzin, jest idealnym sposobem na spędzenie pierwszych walentynek razem.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest dobra zabawa. To dzień świętowania miłości. Tak długo, jak będziesz się dobrze bawić ze swoją drugą połową, będą to najlepsze pierwsze Walentynki dla was obojga.

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na romantyczne przyjęcia. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

WALENTYNKI

SERWETKI PAPIEROWE