fbpx

Daj swojemu noworodkowi idealne powitanie!

Ten moment, kiedy po raz pierwszy trzymasz malucha w dłoni. Właśnie ten moment, kiedy patrzysz na twarz swojego dziecka, czujesz wtedy że to całe twoje szczęście. Dlaczego więc nie powitać swojego nowo narodzonego dziecka organizując idealne powitanie? Podziel się radością z bycia rodzicem z ludźmi, których kochasz i od razu zaplanuj przyjęcie.

Oto kilka genialnych pomysłów, aby dodać idealny element słodyczy do uroczystości.

1. Czy to dziewczynka, czy chłopiec, niekoniecznie trzeba trzymać się różowego lub niebieskiego. Dodaj tyle kolorów, ile lubisz! Odkryj swoją radość z balonami, wstążkami i imprezowymi świderkami w różnych kolorach i pozwól, aby miejsce ożyło.

2. Udekoruj miejsce pierwszymi zdjęciami dziecka. Przypnij je na sznurkach, aby goście mogli je zabrać, jeśli chcą.

3. Zaplanuj też słodkie przekąski. Dodaj słodkie małe ozdoby dla dzieci na stołach z cukierkami i żelkami dla gości.

4. Zmień tradycję szykowania tortu i ciasta! Zamów lub upiecz babeczki, dołącz czekoladowe lub lukrowe dekoracje w kształcie stóp i dłoni dziecka. Małe i urocze słodkości z pewnością dodadzą jeszcze więcej cukru do przyjęcia i będą świetną odmianą dla zwykłego ciasta.

5. Ponieważ wszyscy bliscy są w pobliżu, zrób film! Uchwyć ich życzenia i błogosławieństwa z okazji narodzin dziecka.

6. Planujesz wysłać zaproszenia? Dostosuj je też. Dodaj odciski dłoni noworodka, by nadać im osobisty charakter.

7. Utrzymuj lekkie i proste menu żywności. Słodkie przysmaki, orzeźwiające koktajle, kanapki… mniam!

 

 

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

WALENTYNKI

KOMUNIA

BABY SHOWER

SERWETKI PAPIEROWE