fbpx

Wszystko, co musisz wiedzieć o dekoracjach ślubnych

Żadne wesele nie wydaje się naprawdę kompletne bez dekoracji ślubnych. Bez względu na to, jak proste mogą być, Twoje dekoracje mogą zamienić specjalne wydarzenie w magiczną, jedyną w swoim rodzaju uroczystość, o której zawsze marzyłeś. Teraz dekoracje ślubne nie przychodzą łatwo, wymagają dużo przemyślenia i celowego przygotowania. Więc zanim przejrzysz swoje dekoracje ślubne, wyposaż się w podstawową wiedzę na temat dekorów.

Po pierwsze, co powinieneś ozdobić? Tak naprawdę nie musisz ozdabiać każdego zakątka, aby wywrzeć ogromny wpływ, o ile skupisz się na tych podstawowych elementach dekoracji ślubnej.

Dekoracje na ślub
Zacznijmy od ceremonii. Ceremonia leży u podstaw ślubu, ponieważ jest to moment, kiedy dwoje kochanków łączy święta więź małżeństwa. Taki ujmujący moment w życiu powinien zakończyć się zapierającą dech w piersiach konfiguracją, nie sądzisz? Pamiętaj, aby nie przeoczyć tych elementów, aby stworzyć kuszące tło, które dopełnia uroczystych ślubów.

Wejście
W zależności od miejsca, istnieją różne alternatywy dla strefy wejściowej ceremonii ślubnej. Twoje wejście może być oznaczone drzwiami kościoła, prostą bramą, a nawet dwiema wielkimi wazonami z kwiatami. Niezależnie od tego, jakie to wejście, upewnij się, że nie będzie wyglądać gładko. Udekoruj swoje wejście kwiatami, wstążkami, girlandą lub innymi elementami, o których możesz pomyśleć.

Przejście
Jest to właściwie opcjonalne, ale możemy powiedzieć, że ozdobiony korytarz wygląda lepiej niż zwykły. Rozproszone płatki kwiatów i czerwony dywan to tylko kilka z wielu sposobów na udekorowanie przejścia. Idąc tą ścieżką, będziesz szczęśliwy, że postanowiłeś nie zostawiać jej pustej.

Dekoracja ławek
Dekoracje ławek są umieszczane na bokach krzeseł w miejscu ceremonii ślubnej. Oprócz tego, że krzesła wyglądają bardziej interesująco, dekoracje ławkowe uzupełnią wystrój korytarza i połączą wejście z łukiem w głębszej części pokoju.

Ołtarz
Panny młode stają się coraz bardziej kreatywne dzięki swoim ślubnym dekoracjom łukowym. Niezależnie od tego, czy jest to romantyczny czy nowoczesny, piękny łuk sprawi, że ślub będzie o wiele bardziej niezapomniany. Twój łuk ślubny będzie również doskonałym tłem dla zdjęcia pocałunku ślubnego!

Dekoracje weselne
Dalej jest przyjęcie weselne. Będąc uroczystą częścią ślubu, wesele ma oczywiście więcej obszarów do dekoracji.

Scena
Scena ślubna jest centralnym punktem każdego przyjęcia weselnego. W rzeczywistości wielu profesjonalnych dekoratorów sugerowało przeznaczenie największej części Twojego budżetu na dekorację na scenę. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ Twoja scena będzie głównym tematem wydarzenia i tłem niemal każdego zdjęcia ślubnego.

Miejsce główne
Jeśli jesz obiad przy stoliku, koniecznie musisz być na środku. Nawet jeśli stoisz na przyjęciu, stoły dla VIP-ów i stoły rodzinne są nadal potrzebne. Nie musisz być zbyt ekstrawagancki, ponieważ proste, takie jak kwiaty w szklanych słoikach, mogą równie dobrze działać. Dzięki odpowiednim środkom goście poczują się docenieni i wyobrażą sobie, jak pięknie wszystko będzie wyglądać!

Oświetlenie
Oświetlenie jest istotnym elementem, ponieważ poprawia atmosferę całego miejsca i sprawia, że ​​wszystkie dekoracje wyglądają żywe. Poproś projektanta oświetlenia i dekoratora, aby dodali małe akcenty światła tu i tam, aby Twoje dekoracje wyglądały niesamowicie.

Miejsca
Być może nie zastanawiasz się nad tym zbyt wiele, ale rodzaj krzesła, którego używasz do ślubu, może wpłynąć na całą atmosferę.

Ustawienia stołu
Jest to szczególnie ważne w przypadku kolacji z miejscem do siedzenia. Po ustaleniu aranżacji miejsc dla gości upewnij się, że mają przed sobą ładne ustawienia stołu.

Kwiaty
Kiedy mówimy o weselach i dekoracjach, jest prawie pewne, że przyniesiemy kwiaty na obraz. Po wybraniu kwiaciarni i kwiatów do wykorzystania w dniu ślubu, skonsultuj rodzaje i rozmieszczenie kwiatów ze swoim dekoratorem.

Teraz, gdy wiesz już o podstawowych elementach dekoracyjnych potrzebnych na dzień ślubu, nadszedł czas, aby dobrze się zastanowić i dobrze zaplanować. Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami dotyczącymi dekoracji ślubnych poniżej, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dekoracje DIY lub powierzysz wszystko profesjonalistom.

Zrób: badaj motywy ślubne
Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać motyw lub paletę kolorów na swój ślub. Najlepiej zacząć od wczesnych badań, aby uzyskać spójny obraz mentalny tego, jak chcesz, aby wyglądała twoja dekoracja ślubna. W ten sposób dowiesz się, czego można użyć do dekoracji. Dobry wystrój powinien uzupełniać i wyrażać motyw ślubu.

Nie: bądź zdezorganizowany
Wymień wszystkie potrzebne elementy dekoracyjne. Na przykład wiszące żyrandole, unikalna kolacja są obrusy, świece lub kwiaty, których chcesz użyć. Bądź konkretny i zapisz wszystko wraz z ilością, kolorami i, jeśli to możliwe, gdzie możesz je zdobyć. Jeśli jesteś typem wizualnym, utwórz tablicę inspiracji ze zdjęciami każdego przedmiotu, który będziesz mieć.

ZOBACZ PORTFOLIO LUB DANE TECHNICZNE

Serwetki papierowe 3W

 

Serwetki flizelinowe 1W

Jak kupić?

OPCJA 1

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce. Minimalna ilość zamówienia 1 opakowanie. SKLEP.

OPCJA 2

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce, 30 sztuk w kartonie. Minimalna ilość zamówienia 1 karton. NAPISZ.

OPCJA 3

Serwetki jednokolorowe z logo. Minimalna ilość zamówienia 200 szt. = 10 opakowań. NAPISZ.