fbpx

Papierowe dekoracje na przyjęcia

Jednym z najmodniejszych trendów są teraz papierowe girlandy z frędzlami, które występują w tak wielu wspaniałych kombinacjach i można je zawiesić przed stołem imprezowym, z sufitu, z drzew na zewnątrz lub, aby wspaniały namiot wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo.

Papier jest jedną z najbardziej wszechstronnych dekoracji imprezowych i można go obrabiać w dowolnym kształcie. Trudno będzie ci zaoszczędzić pieniądze na jedzeniu i piciu, ale możesz odzyskać kilka groszy dzięki sprytnym pomysłom na dekorację, ponieważ papier jest często najłatwiejszą i najtańszą dekoracją na każdą imprezę.

Okrągłe papierowe lampiony są dostępne w każdym rozmiarze, a kolor jest gwarantowanym hitem dla każdego motywu. Delikatny blask, jaki emitują, wywołuje uczucie intymności i towarzyskości, podczas gdy niejasna wschodnia estetyka tworzy nieco egzotyczny charakter. Są niedrogim skrótem do elegancji.

Ozdoby wachlarzowe z neonowymi wiatraczkami same w sobie tworzą spektakularny kolorowy plusk, ale łącząc jasny różowy i pomarańczowy w wiszący wyświetlacz, zatrzymasz swoich gości. Delikatny wzór wachlarza bez wysiłku zapewnia poczucie stylu i wyrafinowania, idealny na duże przyjęcia. Aby uzyskać bardziej intymne, brzmiące spotkania, wybierz delikatnych różowych lub niebieskich nierównych fanów.

Papierowe pompony są szczególnie oszałamiające, gdy są używane na zewnątrz i zawieszone na każdej dostępnej powierzchni. Ich głębia koloru i cudowna faktura tworzą wspaniałe aranżacje. Zmieniaj ilość i kolory pomponów w swoich aranżacjach, aby stworzyć wizualną intrygę i dynamikę.

Obecnie świeże kwiaty są wyjątkowo wygórowane i często poza zasięgiem większości budżetów. Uzyskaj energię kwiatową za ułamek kosztów dzięki papierowym kwiatom dostępnym w wielu odcieniach. Ułóż je w pęczki na stole, włóż je do wazonów, aby uzyskać elegancki wygląd, lub wysyp je z małego metalowego wiadra, aby uzyskać rustykalny wygląd. Jeśli masz czas i środki, dodaj kilka kropli olejku eterycznego do każdego kwiatu, aby przejść dodatkową milę w pełnej krasie.

Różowe wiatraki imprezowe stawiają granicę między kaprysem a wyrafinowaniem, dzięki czemu idealnie nadają się na prysznice dla dzieci i przyjęcia urodzinowe. Są najbardziej skuteczni na spotkaniach na świeżym powietrzu, a lekki powiew powoduje, że wszyscy wirują, tworząc niesamowity efekt. Dzieci w każdym wieku będą zachwycone.

 

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

WALENTYNKI

SERWETKI PAPIEROWE