fbpx

7 prostych sposobów dekoracji na Walentynki

Dodaj trochę miłości do swojego domu dzięki tym 7 prostym sposobom na dekoracje na Walentynki. Kilka szybkich i niedrogich akcentów, a wszyscy będziecie gotowi do świętowania!

7 prostych sposobów dekoracji na Walentynki

Dodanie dekoracji walentynkowej do domu nie musi być skomplikowane. Oto 7 prostych sposobów jak ozdobić wnętrze na Walentynki. Czas pokazać miłość!

1. Dodaj trochę czerwonego koloru.

Nic nie mówi o walentynkach więcej niż kilka ładnych akcentów czerwieni bo niewiele potrzeba, aby czerwony odznaczył się na tle innych kolorów! Mogą to być np. kubeczki z napisem Love, napisy lub girlandy ze słowem LOVE i czerwony talerza w kształcie serca. Tylko te kilka rzeczy przekształci stół w ładną walentynkową aranżację.

2. Użyj czekoladek walentynkowych lub cukierków.

Używanie typowo walentynkowych czekoladek lub cukierków to niedrogi (i smaczny) sposób na dodanie koloru do wystroju walentynkowego. Użyj zapakowanych czekoladek w pudełkach lub włóż cukierki do szklanych przezroczystych misek. Jedną z dobrych rzeczy w dekorowaniu czekoladą jest to, że nie trzeba jej przechowywać na kolejny rok. Tylko ostrzeżenie: może być konieczne częste uzupełnianie.

3. Użyj wydrukowanych zdjęć lub napisów.

Wybranie kilku (lub kilkunastu) zdjęć z wspólnie spędzonego czasu, czy to na wakacjach czy w domu, wydrukowanie ich i dołączenie zdjęć do pozostałych dekoracji, na pewno uszczęśliwi drugą osobę i wywoła mnóstwo wspomnień. Jest to tani i naprawdę przyjemny sposób na dodatek do walentynkowego wystroju.

4. Dodaj małe walentynkowe elementy do zwykłego wystroju.

Można dodać np. do drzwi wejściowych lub do pomieszczeń w mieszkaniu kilka drewnianych zawieszek w kształcie serc które łatwo znaleźć w kwiaciarni czy sklepie z dekoracjami. Często można znaleźć małe znaczki lub dekoracje na pikach w sklepie, które można łatwo dodać do przedmiotów które już są w domu. Są niedrogie, nie zajmują dużo miejsca i nie wymagają zmiany istniejącego wystroju.

5. Dodaj walentynkowe serwetki do wystroju.

Kilka serwetek w czerwonym kolorze lub z sercami doda walentynkowego akcentu do kuchni za mniej niż 10pln. Są praktyczne w użyciu podczas i łatwe do przechowywania później.

6. Zaplanuj walentynkowe napoje.

W Walentynki spróbuj zaplanować i zaserwować napoje, które na co dzień nie znajdują się w menu, np. czekolada zamiast kawy, herbata z dodatkami, nowy smak kawy. Ewentualnie może być to ulubiony napój codzienny lecz zaserwowany w ozdobnej filiżance lub udekorowany np. płatkami róż na wierzchu.

7. Dodaj poduszkę walentynkową.

Nie ma nic prostszego niż dodanie poduszki walentynkowej np. w kształcie serca na ławkę, krzesło lub sofę! Jeśli masz mało miejsca, poszukaj poszewki na poduszkę, którą można po prostu nałożyć na jedną z obecnych poduszek.

 

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na przyjęcie. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

WALENTYNKI

SERWETKI PAPIEROWE