fbpx

Żadne wesele nie wydaje się naprawdę kompletne bez dekoracji ślubnych. Bez względu na to, jak proste mogą być, Twoje dekoracje mogą zamienić specjalne wydarzenie w magiczną, jedyną w swoim rodzaju uroczystość, o której zawsze marzyłeś. Teraz dekoracje ślubne nie przychodzą łatwo, wymagają dużo przemyślenia i celowego przygotowania. Więc zanim przejrzysz swoje dekoracje ślubne, wyposaż się w podstawową wiedzę na temat dekorów.

Po pierwsze, co powinieneś ozdobić? Tak naprawdę nie musisz ozdabiać każdego zakątka, aby wywrzeć ogromny wpływ, o ile skupisz się na tych podstawowych elementach dekoracji ślubnej.

Dekoracje na ślub
Zacznijmy od ceremonii. Ceremonia leży u podstaw ślubu, ponieważ jest to moment, kiedy dwoje kochanków łączy święta więź małżeństwa. Taki ujmujący moment w życiu powinien zakończyć się zapierającą dech w piersiach konfiguracją, nie sądzisz? Pamiętaj, aby nie przeoczyć tych elementów, aby stworzyć kuszące tło, które dopełnia uroczystych ślubów.

Wejście
W zależności od miejsca, istnieją różne alternatywy dla strefy wejściowej ceremonii ślubnej. Twoje wejście może być oznaczone drzwiami kościoła, prostą bramą, a nawet dwiema wielkimi wazonami z kwiatami. Niezależnie od tego, jakie to wejście, upewnij się, że nie będzie wyglądać gładko. Udekoruj swoje wejście kwiatami, wstążkami, girlandą lub innymi elementami, o których możesz pomyśleć.

Przejście
Jest to właściwie opcjonalne, ale możemy powiedzieć, że ozdobiony korytarz wygląda lepiej niż zwykły. Rozproszone płatki kwiatów i czerwony dywan to tylko kilka z wielu sposobów na udekorowanie przejścia. Idąc tą ścieżką, będziesz szczęśliwy, że postanowiłeś nie zostawiać jej pustej.

Dekoracja ławek
Dekoracje ławek są umieszczane na bokach krzeseł w miejscu ceremonii ślubnej. Oprócz tego, że krzesła wyglądają bardziej interesująco, dekoracje ławkowe uzupełnią wystrój korytarza i połączą wejście z łukiem w głębszej części pokoju.

Ołtarz
Panny młode stają się coraz bardziej kreatywne dzięki swoim ślubnym dekoracjom łukowym. Niezależnie od tego, czy jest to romantyczny czy nowoczesny, piękny łuk sprawi, że ślub będzie o wiele bardziej niezapomniany. Twój łuk ślubny będzie również doskonałym tłem dla zdjęcia pocałunku ślubnego!

Dekoracje weselne
Dalej jest przyjęcie weselne. Będąc uroczystą częścią ślubu, wesele ma oczywiście więcej obszarów do dekoracji.

Scena
Scena ślubna jest centralnym punktem każdego przyjęcia weselnego. W rzeczywistości wielu profesjonalnych dekoratorów sugerowało przeznaczenie największej części Twojego budżetu na dekorację na scenę. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ Twoja scena będzie głównym tematem wydarzenia i tłem niemal każdego zdjęcia ślubnego.

Miejsce główne
Jeśli jesz obiad przy stoliku, koniecznie musisz być na środku. Nawet jeśli stoisz na przyjęciu, stoły dla VIP-ów i stoły rodzinne są nadal potrzebne. Nie musisz być zbyt ekstrawagancki, ponieważ proste, takie jak kwiaty w szklanych słoikach, mogą równie dobrze działać. Dzięki odpowiednim środkom goście poczują się docenieni i wyobrażą sobie, jak pięknie wszystko będzie wyglądać!

Oświetlenie
Oświetlenie jest istotnym elementem, ponieważ poprawia atmosferę całego miejsca i sprawia, że ​​wszystkie dekoracje wyglądają żywe. Poproś projektanta oświetlenia i dekoratora, aby dodali małe akcenty światła tu i tam, aby Twoje dekoracje wyglądały niesamowicie.

Miejsca
Być może nie zastanawiasz się nad tym zbyt wiele, ale rodzaj krzesła, którego używasz do ślubu, może wpłynąć na całą atmosferę.

Ustawienia stołu
Jest to szczególnie ważne w przypadku kolacji z miejscem do siedzenia. Po ustaleniu aranżacji miejsc dla gości upewnij się, że mają przed sobą ładne ustawienia stołu.

Kwiaty
Kiedy mówimy o weselach i dekoracjach, jest prawie pewne, że przyniesiemy kwiaty na obraz. Po wybraniu kwiaciarni i kwiatów do wykorzystania w dniu ślubu, skonsultuj rodzaje i rozmieszczenie kwiatów ze swoim dekoratorem.

Teraz, gdy wiesz już o podstawowych elementach dekoracyjnych potrzebnych na dzień ślubu, nadszedł czas, aby dobrze się zastanowić i dobrze zaplanować. Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami dotyczącymi dekoracji ślubnych poniżej, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dekoracje DIY lub powierzysz wszystko profesjonalistom.

Zrób: badaj motywy ślubne
Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać motyw lub paletę kolorów na swój ślub. Najlepiej zacząć od wczesnych badań, aby uzyskać spójny obraz mentalny tego, jak chcesz, aby wyglądała twoja dekoracja ślubna. W ten sposób dowiesz się, czego można użyć do dekoracji. Dobry wystrój powinien uzupełniać i wyrażać motyw ślubu.

Nie: bądź zdezorganizowany
Wymień wszystkie potrzebne elementy dekoracyjne. Na przykład wiszące żyrandole, unikalna kolacja są obrusy, świece lub kwiaty, których chcesz użyć. Bądź konkretny i zapisz wszystko wraz z ilością, kolorami i, jeśli to możliwe, gdzie możesz je zdobyć. Jeśli jesteś typem wizualnym, utwórz tablicę inspiracji ze zdjęciami każdego przedmiotu, który będziesz mieć.

ZOBACZ PORTFOLIO LUB DANE TECHNICZNE

Serwetki papierowe 3W

 

Serwetki flizelinowe 1W

Jak kupić?

OPCJA 1

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce. Minimalna ilość zamówienia 1 opakowanie. SKLEP.

OPCJA 2

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce, 30 sztuk w kartonie. Minimalna ilość zamówienia 1 karton. NAPISZ.

OPCJA 3

Serwetki jednokolorowe z logo. Minimalna ilość zamówienia 200 szt. = 10 opakowań. NAPISZ.

(0)

Czy potrzebujesz spersonalizowanych serwetek na ślub?
Porady ślubne

Spersonalizowane serwetki

Dzisiaj odpowiadam na wszystko, co musisz wiedzieć o spersonalizowanych serwetkach ślubnych.

Czy musisz kupić serwetki do bufetu?

Jeśli zatrudnisz profesjonalnego dostawcę posiłków na przyjęcie weselne, dostarczy serwetki do bufetu. Tak więc krótka odpowiedź brzmi „nie”, chyba że wolisz spersonalizowane serwetki do bufetu z jedzeniem. Jeśli jesz obiad w pozycji siedzącej, musisz dowiedzieć się od firmy cateringowej, czy dostarczone są serwetki z tkaniny, czy też musisz je wypożyczyć, ponieważ na pewno będziesz chciał serwetkę z tkaniny na obiad.

Czy potrzebujesz kupić serwetki do stołów do ciasta?

Wiele par uwielbia pomysł posiadania spersonalizowanych serwetek na stoliki do ciasta. Jeśli chcesz spersonalizowanych serwetek na stolikach do ciasta, styl, którego potrzebujesz, nazywa się serwetką koktajlową i zwykle wynosi 5″ kwadratu. Jeśli naprawdę nie zależy ci na spersonalizowanych serwetkach do stołów do ciasta, firma cateringowa z dużym prawdopodobieństwem dostarczy zwykłe białe papierowe serwetki do stołów do ciasta. Będziesz musiał to potwierdzić ze swoim zamówieniem

Spersonalizowane serwetki na ślub.

Ile serwetek potrzebujesz do stołów do ciasta?

W przypadku stołów do ciasta wskazana jest jedna serwetka na gościa, ponieważ większość gości zjada tylko jeden kawałek ciasta. Jeśli Twój tort weselny karmi 250 gości, a ciasto jest dla 100 gości, będziesz potrzebować 350 serwetek na stoliki. Możesz wybrać jeden wzór dla obu stołów do ciasta lub możesz wybrać coś innego i bardziej męskiego na stół dla pana młodego. Uwielbiam te serwetki na stolik dla pana młodego z wesela. Dopasowali ciasto pana młodego i umieścili monogram pana młodego. Tak bardzo to kochałem!

Czy potrzebujesz kupić spersonalizowane serwetki do baru?

Bar to kolejne świetne miejsce na spersonalizowane serwetki ślubne. Jeśli twoja firma cateringowa lub barowa zapewnia bar, powinni dostarczyć zwykłe białe papierowe serwetki do baru, ale jeśli wolisz coś ładniejszego, sugerowałbym zamówienie spersonalizowanych serwetek również dla baru. Jeśli zapewniasz własny barek, odpowiadasz za dostarczenie serwetek do barku; czy są to zwykłe serwetki, czy spersonalizowane serwetki.

Spersonalizowane serwetki na ślub

Ile serwetek potrzebujesz do baru?

W barze trzeba zaplanować 2-3 serwetki koktajlowe / napojowe na gościa.

Czy powinienem planować spersonalizowane serwetki gdziekolwiek indziej na przyjęciu weselnym?

Jeśli masz lokaja, który przynosi przystawki, możesz podać spersonalizowaną serwetkę na tace. Ponownie, jeśli zatrudniłeś profesjonalnego kernera, dostarczy tutaj zwykłą białą papierową serwetkę, ale jeśli wolisz coś ładniejszego, spersonalizowana serwetka na tace kamerdynera to kolejne świetne miejsce do ich włączenia.

Czy większość par kupuje spersonalizowane serwetki?

Większość naszych par zapewnia spersonalizowane serwetki, których można użyć przynajmniej na stolikach do ciasta, ale nie wszystkie. Jest to całkowicie osobista preferencja, a nie coś, co jest koniecznością na każde wesele. Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić, proponuję wycięcie spersonalizowanych serwetek, ponieważ i tak dostarczysz zwykłe serwetki.

ZOBACZ PORTFOLIO LUB DANE TECHNICZNE

Serwetki papierowe 3W

 

Serwetki flizelinowe 1W

Jak kupić?

OPCJA 1

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce. Minimalna ilość zamówienia 1 opakowanie. SKLEP.

OPCJA 2

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce, 30 sztuk w kartonie. Minimalna ilość zamówienia 1 karton. NAPISZ.

OPCJA 3

Serwetki jednokolorowe z logo. Minimalna ilość zamówienia 200 szt. = 10 opakowań. NAPISZ.

 

(0)

Zmiataj go z nóg, korzystając z tych pomysłów na dekoracje urodzinowe w domu

Twoja druga połowa jest z tobą na dobre i złe. W tegoroczne urodziny spraw, aby poczuł się wyjątkowo, robiąc coś innego; żeby go zaskoczyć i złapać go nieświadomego.

Urocza wiadomość urodzinowa na bramie z domem gościnnym z czerwonego dywanu. Na ogół życzysz swoim bliskim urodzin, w czterech granicach domu. Tym razem zrób to inaczej. Umieść na bramie odczuwalne serce „Dziękuję” i „Kocham cię”, aby świat mógł je zobaczyć. To by go zaskoczyło. Gdy otwiera bramę, przygotuj dla niego typowy czerwony dywan, by mógł dotrzeć do progu. Możesz również zatrudnić dekoratora urodzin, aby obsypał go płatkami kwiatów, gdy wchodzi przez bramę, aby powitać go z wielką przyjemnością.

Wypełnij swój salon balonami z oświetleniem NEON, które świecą w ciemności. Gdy tylko wejdzie przez główne drzwi, przy wyłączonych światłach, będzie zaskoczony przygotowaniami i myślą za tym wszystkim.

Balony helowe z dołączonymi zdjęciami. Jeśli jesteście razem już od jakiegoś czasu, na pewno będzie kilka dobrych wspomnień, które zostały uchwycone przez obiektyw aparatu. Wyjmij zdjęcia i wydrukuj je. Poproś dekoratora przyjęcia urodzinowego, aby dostarczył mnóstwo balonów z helem do twojego miejsca. Dołącz jedno zdjęcie do każdego balonu, napełnij je gazem i pozwól im zakryć każdy cal sufitu pokoju. Gdy tylko otworzy drzwi, widok na zawsze zapadnie mu w pamięć.

Daj mu niespodziankę w swoim życiu, kreatywnie dekorując swój dom. Zrób ściany, sufity, podłogi – w każdym rogu domu ze zdjęciami, balonami, kolorowymi wstążkami, roślinami, czapkami urodzinowymi, kwiatami, świecami i innymi możliwymi elementami dekoracyjnymi, aby całkowicie zmienić wygląd.

Niech będzie dla niego romantyczną niespodzianką. W sypialni umieść wszędzie czerwone balony w kształcie serca – wklej trochę na ścianach, puść trochę na podłogach. Użyj perfumowanych świec lub wypal romantyczny olej, rozłóż płatki róż na łóżku, umieść w tle zdjęcia o gwiaździstych oczach, aby uzupełnić wygląd.

Użyj świateł, aby go zachwycić. Wróżki, białe odwrócone parasole nad światłami, oświetlone latarnie i inne podobne pomysły na dekoracje na przyjęcie urodzinowe mogą być wykorzystane do stworzenia tego wiecznego wrażenia na nim.

Stań się tradycyjna – zamiast balonów i nowoczesnych świateł możesz użyć tradycyjnych indyjskich majsterkowiczów, świeczek i kwiatów, aby powitać go w tym roku na urodziny. Z pewnością będzie to coś, czego się nie spodziewał, całkowicie go zaskakując.

Zorganizuj przyjęcie szampana w domu. Zadzwoń do jego przyjaciół. Udekoruj całe miejsce zwykłymi przedmiotami dekoracyjnymi, takimi jak balony, wstążki. Uczyń go kolorowym, dodaj balony konfetti, przygotuj ciasto, graj muzykę w tle i zaskakuj wszystkich, którzy chcą jednocześnie.

Za pomocą balonów stwórz gigantyczne serce na ścianach sypialni i napisz trzyliterowe słowa balonem i dosłownie zmiataj go z nóg.

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

WALENTYNKI

KOMUNIA

BABY SHOWER

SERWETKI PAPIEROWE

(0)

Ten moment, kiedy po raz pierwszy trzymasz malucha w dłoni. Właśnie ten moment, kiedy patrzysz na twarz swojego dziecka i decydujesz, że przejdziesz oceany, jeśli zajmie ci to całe szczęście. Dlaczego więc nie powitać swojego nowo narodzonego idealnego powitania? Podziel się radością z bycia rodzicem z ludźmi, których kochasz i od razu zaplanuj przyjęcie.

Oto kilka genialnych pomysłów, aby dodać idealny element słodyczy do uroczystości.

1. Czy to dziewczynka, czy chłopiec, niekoniecznie trzeba trzymać się różowego lub niebieskiego. Dodaj tyle kolorów, ile lubisz! Odkryj swoją radość z balonami, wstążkami i imprezowymi zwisaczami w różnych kolorach i pozwól, aby miejsce ożyło.

2. Udekoruj to miejsce pierwszymi zdjęciami dziecka. Przypnij je na sznurkach, aby goście mogli je zabrać, jeśli chcą.

3. Podnieś też jadalnię. Dodaj słodkie małe ozdoby dla dzieci na stołach z cukierkami i gumowatymi niedźwiedziami dla gości.

4. Zmień tradycyjną tradycję krojenia ciasta! Dostosuj te babeczki, drukując odciski stóp i dłoni dziecka. Małe i urocze z pewnością dodadzą mu trochę „aawww”.

5. Ponieważ wszyscy bliscy i bliscy są w pobliżu, zrób film! Uchwyć ich życzenia i błogosławieństwa na 10. lub 18. urodziny dziecka.

6. Planujesz wysłać zaproszenia? Dostosuj je też. Dodaj odciski dłoni noworodka, by nadać im osobisty charakter.

7. Dodaj licznik cukierków i zorganizuj gry dla młodszych gości. Niech te uroczystości będą dla nich również zabawne.

8. Zainstaluj fotobudkę, na której każdy może natychmiast zrobić zdjęcie dziecka.

9. Utrzymuj lekkie i proste menu żywności. Słodkie przysmaki, orzeźwiające koktajle, kanapki… mniam!

 

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

WALENTYNKI

KOMUNIA

BABY SHOWER

SERWETKI PAPIEROWE

(0)

Pierwsza Komunia Święta jest drugim etapem spośród trzech etapów wtajemniczenia w życie katolickie. Katolickie dziecko w wieku 9 lub 10 lat zwykle przechodzi ten proces. Aby uczcić tę radosną okazję w życiu Twojego dziecka, podziel się szczęściem ze wszystkimi przyjaciółmi i rodziną podczas uroczystej Pierwszej Komunii Świętej. Planowanie przyjęcia może być trochę trudne, więc aby Ci pomóc, opracowałam pełną listę kontrolną przedmiotów, których potrzebujesz, aby zorganizować zabawną i znaczącą pierwszą komunię świętą.
Oto lista wszystkich niezbędnych rzeczy na pierwszą komunię świętą dziecka …

Karty z zaproszeniem do Pierwszej Komunii Świętej

Klasyczna karta Pierwszej Komunii Świętej

Klasyczna i najlepsza wersja pierwszych zaproszeń na komunię świętą ma kielich z gospodarzem pośrodku. Możesz spróbować dodać do projektu różne elementy, takie jak winorośle lub kąt.

Krzyż Zaproszenia do Pierwszej Komunii Świętej

Kolejnym klasycznym wzorem zaproszeń na pierwszą komunię świętą są krzyże. Te karty mogą być wycięciami krzyży lub mogą mieć na sobie wzór krzyża. Możesz być trochę inny, dodając mini krzyżyk na karcie jako pamiątkę.

Obraz Karty z zaproszeniem do Pierwszej Komunii Świętej

Oto uroczy pomysł na pierwszą kartę komunii świętej dla dzieci, kartę z zaproszeniem do zdjęć. Ubierz córkę lub syna w biały strój niekoniecznie w strój komunijny i kliknij kilka zdjęć, które możesz dodać do karty z zaproszeniem. Będzie to uroczy, osobisty dodatek do kart z zaproszeniem na komunię.

Karty z zaproszeniami do Pierwszej Komunii Świętej

Najnowszym trendem jest wysyłanie pierwszych zaproszeń do komunii świętej przez WhatsApp lub e-mail. Jest to najłatwiejsza i najtańsza alternatywa wysyłania zaproszeń. Możesz zaprojektować kartę w dowolnej formie.


Dekoracje z Pierwszej Komunii Świętej

Miejsca przy okrągłym stole

Po podjęciu decyzji o otoczeniu należy zaplanować miejsce do siedzenia. Zamiast wybierać styl teatralny, wybierz okrągłe stoły. Daje to wszystkim gościom szansę na prawidłowe i wygodne zjedzenie wszystkich pysznych potraw, które dla nich zaplanowałeś.

Stoły obiadowe dla Komunii

Jeśli uważasz, że okrągły stół zajmie zbyt dużo miejsca, możesz również wybrać styl siedzenia na długim stole. Jest to idealne nie tylko do mniejszych sal bankietowych, ale także daje wszystkim gościom szansę na interakcję.

Tło światła do dekoracji pierwszej komunii świętej

Rozświetl to dzięki tym opcjom tła jako wystroju. Jest to dobry pomysł, ponieważ jest neutralny pod względem płci i będzie idealny jako pomysły na dekoracje komunijne twoich synów i córek.

Fototapeta do dekoracji pierwszej komunii świętej

Jako pierwszy pomysł na dekorację komunii świętej możesz ozdobić ścianę pełną zdjęć dziecka od dnia chrztu do ostatniego zdjęcia. Ta ściana da wszystkim gościom szansę zobaczenia, jak dorasta Twoje dziecko, aby osiągnąć ten wyjątkowy moment.

Świeca

Świeca, reprezentująca światło wkraczające w życie Twojego dziecka, jest idealną opcją wyświetlania jako centralny element stołu. Do ozdobienia świecy możesz użyć elementów projektu, takich jak wstążki i kwiaty. Zaplanuj także proces wejścia dla swojego dziecka, do którego przychodzi z zapaloną świecą, a następnie rozprowadza ogień z tej świecy na wszystkie świece centralne.

Szklane misy

Użyj szklanej misy lub wazonu, aby wystawić swój centralny element dekoracji dziecięcej pierwszej komunii świętej. Możesz wyświetlać w nich krzyże lub świece z dekoracyjnymi elementami, takimi jak kwiaty lub ziarna pszenicy (które symbolizują brodę).

Krzyż na pierwsze komunie święte

Oto kolejna alternatywa dla centralnego elementu, który można wykonać samodzielnie. Jeśli nie używasz prawdziwego krzyża, wystarczy trochę tektury, fałszywych roślin i trochę kleju. Jeśli nie uważasz, że możesz to zrobić samodzielnie, możesz znaleźć dekoratora, który może to zrobić za Ciebie.

Kielich Pierwsza Komunia Święta

Ten piękny centralny element dekoracji pierwszej komunii składa się z kielicha z hostią pośrodku. Jeśli nie możesz znaleźć metalowych kielichów, możesz również wybrać szklaną alternatywę lub zhakować ją plastikowym sprayem kielichowym pomalowanym na złoto. Możesz dodatkowo użyć winorośli i kwiatów do dekoracji.

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

WALENTYNKI

KOMUNIA

SERWETKI PAPIEROWE

 

(0)

Dodaj trochę miłości do swojego domu dzięki tym 7 prostym sposobom dekoracji na Walentynki. Kilka szybkich i niedrogich akcentów, a wszyscy będziecie gotowi do świętowania!

Chociaż uwielbiałem biel, chciałem zrobić ozdoby na Walentynki. I szczerze mówiąc, potrzebna była odrobina koloru – zawsze zapominam, jak ciemny i ponury może się tu dostać w styczniu! Nie miałam dużo czasu na dekorację, ponieważ dużo podróżowałam, ale wymyśliłam kilka szybkich i niedrogich sposobów na dodanie dekoracji walentynkowej do naszego domu.


7 prostych sposobów dekoracji na Walentynki

Dodanie dekoracji walentynkowej do domu nie musi być skomplikowane. Wystarczy wykonać 7 prostych sposobów dekoracji na Walentynki. Czas pokazać miłość!

1. Dodaj trochę czerwonego

Nic nie mówi o walentynkach więcej niż kilka ładnych trzasków czerwieni i niewiele potrzeba, aby czerwony naprawdę uderzył w biel! Użyłem kilku kubków Love, filcowego sztandaru LOVE i czerwonego talerza z serca. Tylko te kilka rzeczy naprawdę przekształciło bufet w ładną winietę walentynkową.

2. Użyj czekolady walentynkowej lub cukierków

Używanie sezonowych czekoladek lub innych cukierków to niedrogi {i smaczny !!} sposób na dodanie koloru do wystroju walentynkowego. Użyj zapakowanych czekoladek lub włóż cukierki do szklanych pojemników. Jedną z dobrych rzeczy w dekorowaniu czekoladą jest to, że nie musisz jej przechowywać pod koniec sezonu. Tylko ostrzeżenie, że może być konieczne częste uzupełnianie.

3. Użyj materiałów do drukowania

Jedną z moich ulubionych rzeczy do zrobienia w każdym sezonie świątecznym jest wymyślenie kilku materiałów do wydrukowania do wyświetlenia. Są zdecydowanie najszybszym i najtańszym sposobem na dodanie sezonowego wystroju do domu. Moje poprzednie bezpłatne materiały do ​​wydrukowania na Walentynki.

4. Dodaj małe znaki walentynkowe do swojego zwykłego wystroju.

Wziąłem kilka drewnianych zawieszek i dodałem je do oświetlonych drzew w naszej jadalni oraz zimowego wieńca w naszym przednim wejściu. Często można znaleźć małe znaki w sklepie, które można łatwo dodać do przedmiotów dekoracyjnych, które już masz. Są niedrogie, nie zajmują dużo miejsca i nie wymagają zmiany istniejącego wystroju.

5. Dodaj walentynkowe ręczniki do herbaty.

Kilka ręczników na Walentynki doda sezonowego akcentu do kuchni za mniej niż 10pln. Są praktyczne w użyciu podczas wakacji i są łatwe do przechowywania później.

6. Utwórz pasek sezonowych napojów.

To kolejny mój ulubiony! Nie pijemy tutaj kawy, więc gorąca czekolada to nasz ulubiony gorący napój. Przez lata świetnie się bawiłem wymyślając nowe zestawy batoników z gorącą czekoladą i zawsze zmieniam je na różne pory roku.

7. Dodaj poduszkę walentynkową

Nie ma nic prostszego niż rzucanie poduszką walentynkową na poduszkę na ławkę, krzesło lub sofę! Jeśli masz mało miejsca, poszukaj poszewki na poduszkę, którą można po prostu nałożyć na jedną z obecnych poduszek. Drzewo pochodzi z moich świątecznych dekoracji, ale czerwone jagody idealnie pasują do mojego czerwono-białego wystroju na Walentynki!

 

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

WALENTYNKI

SERWETKI PAPIEROWE

(0)

Pierwsze Walentynki, które dzielisz ze swoim nowym kochaniem, są zawsze najtrudniejsze. Czy sprawiasz, że to wielka sprawa, czy traktujesz to jak nic specjalnego? Jaki prezent jest odpowiedni?

Oto kilka pomysłów dla Ciebie i Twojego chłopaka na udane pierwsze Walentynki.

Krok 1: zachowaj swobodę

Najważniejszą zasadą jest, aby zachować swobodę. Jeśli spotykasz się tylko przez chwilę, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest przytłoczyć siebie (lub jego) ogromnymi oczekiwaniami na idealny wieczór. Porozmawiaj z wyprzedzeniem o Walentynkach, abyś mógł wspólnie zaplanować dzień. Współpraca w nieformalny dzień odciąży was obu.

Krok 2: Wydatki

Nie wydawaj śmiesznych pieniędzy na wakacje przed pierwszą rocznicą! Zrób sobie przysługę i ustal ścisły limit wydatków na prezenty. Twój związek jest wciąż młody, więc baw się dobrze. Ogranicz wydatki do 20 pln, aby Twoje prezenty były głupie i niepowtarzalne, a nie drogie. Możesz nawet rozpocząć nową tradycję swojego związku.

Krok 3: Program

Spędź swoje pierwsze Walentynki, łapiąc program. Przeszukaj lokalne puby w poszukiwaniu nieznanego zespołu, który możesz odkryć razem lub kupić bilety, aby usłyszeć świetny klasyczny zespół. Nie tylko spędzisz razem wyjątkową randkę, ale obecność tłumu pozwoli skupić się na trudnym dniu. Jeśli ty i twój facet wciąż znajdujecie się w początkowej fazie, jest to zabawna alternatywa dla kameralnej kolacji, która może być zdecydowanie zbyt duża dla waszego początkującego związku.

Krok 4: W ciągu dnia

Randki w świetle dziennym automatycznie sprawią, że twoje Walentynki będą lżejsze i bardziej swobodne. Spędź dzień razem na wędrówce lub łyżwach, jeśli mieszkasz w chłodniejszym klimacie. Chcesz, aby Twoja walentynkowa randka wydawała się naturalna, a nie wymuszona lub wymyślona, ​​więc zrobienie sobie dnia wolnego, aby spędzić kilka flirtujących godzin z chłopakiem, jest idealnym sposobem na spędzenie pierwszych walentynek razem.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest dobra zabawa. To dzień świętowania miłości. Tak długo, jak będziesz się dobrze bawić ze swoim facetem, będą to najlepsze pierwsze Walentynki dla was obojga.

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

WALENTYNKI

SERWETKI PAPIEROWE

(0)

Jednym z najmodniejszych trendów są teraz papierowe girlandy z frędzlami, które występują w tak wielu wspaniałych kombinacjach i można je zawiesić przed stołem imprezowym, z sufitu, z drzew na zewnątrz lub, aby wspaniały namiot wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo.

Papier jest jedną z najbardziej wszechstronnych dekoracji imprezowych i można go obrabiać w dowolnym kształcie. Trudno będzie ci zaoszczędzić pieniądze na jedzeniu i piciu, ale możesz odzyskać kilka groszy dzięki sprytnym pomysłom na dekorację, ponieważ papier jest często najłatwiejszą i najtańszą dekoracją na każdą imprezę.

Okrągłe papierowe lampiony są dostępne w każdym rozmiarze, a kolor jest gwarantowanym hitem dla każdego motywu. Delikatny blask, jaki emitują, wywołuje uczucie intymności i towarzyskości, podczas gdy niejasna wschodnia estetyka tworzy nieco egzotyczny charakter. Są niedrogim skrótem do elegancji.

Ozdoby wachlarzowe z neonowymi wiatraczkami same w sobie tworzą spektakularny kolorowy plusk, ale łącząc jasny różowy i pomarańczowy w wiszący wyświetlacz, zatrzymasz swoich gości. Delikatny wzór wachlarza bez wysiłku zapewnia poczucie stylu i wyrafinowania, idealny na duże przyjęcia. Aby uzyskać bardziej intymne, brzmiące spotkania, wybierz delikatnych różowych lub niebieskich nierównych fanów.

Papierowe pompony są szczególnie oszałamiające, gdy są używane na zewnątrz i zawieszone na każdej dostępnej powierzchni. Ich głębia koloru i cudowna faktura tworzą wspaniałe aranżacje. Zmieniaj ilość i kolory pomponów w swoich aranżacjach, aby stworzyć wizualną intrygę i dynamikę.

Obecnie świeże kwiaty są wyjątkowo wygórowane i często poza zasięgiem większości budżetów. Uzyskaj energię kwiatową za ułamek kosztów dzięki papierowym kwiatom dostępnym w wielu odcieniach. Ułóż je w pęczki na stole, włóż je do wazonów, aby uzyskać elegancki wygląd, lub wysyp je z małego metalowego wiadra, aby uzyskać rustykalny wygląd. Jeśli masz czas i środki, dodaj kilka kropli olejku eterycznego do każdego kwiatu, aby przejść dodatkową milę w pełnej krasie.

Różowe wiatraki imprezowe stawiają granicę między kaprysem a wyrafinowaniem, dzięki czemu idealnie nadają się na prysznice dla dzieci i przyjęcia urodzinowe. Są najbardziej skuteczni na spotkaniach na świeżym powietrzu, a lekki powiew powoduje, że wszyscy wirują, tworząc niesamowity efekt. Dzieci w każdym wieku będą zachwycone.

 

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

WALENTYNKI

SERWETKI PAPIEROWE

(2)

Sposób, w jaki zdecydujesz się spędzić Walentynki w tym roku, będzie całkowicie zależeć od etapu życia, w którym się obecnie znajdujesz. Ale niezależnie od tego, czy jesteś w fazie miesiąca miodowego, jesteś w związku małżeńskim z dziećmi, dumnie samotny, czy gorzko zerwany, mamy sugestię dla Ciebie. Żadne święto nie dzieli populacji tak jak Walentynki – ludzie albo ubierają się na czerwono i biało i kroją tosty śniadaniowe w kształty serca, albo latają na dzikich stangretach, a kobiety źle się czują . Mówimy, że idź z tym i ciesz się dniem, w którym będziesz świętować, w dowolny sposób.

Romantyczna kolacja we dwoje

To oczywisty wybór, ale jeśli jesteś w szczęśliwym związku, bez względu na to, czy był to 40 godzin, czy 40 lat, nie powinieneś się wstydzić, że chcesz spędzić wieczór z tobą. Jeśli do tej pory nie dokonałeś rezerwacji w ładnej restauracji, być może przegapiłeś statek. Rzeczy są zwykle rezerwowane dość wcześnie na Walentynki, ale nie powinieneś zniechęcać się do robienia czegoś miłego. Zrób smaczny domowy posiłek (coś prostego – nie chcesz spędzać większości wieczoru w kuchni, sprawdzając, czy suflety idealnie się ułożyły) i po prostu zjedz relaksujący posiłek. Poza tym obiad w domu oznacza krótszą wycieczkę do sypialni, gdy rzeczy nieuchronnie stają się… romantyczne.

Dziewczęca noc

Być może oddajemy się tutaj stereotypom związanym z płcią, ale jeśli facet nie ma randki na Walentynki, jest szansa, że ​​prawdopodobnie będzie szczęśliwy siedząc na kanapie z pizzą, sześciopakiem i najnowszą grą. W rzeczywistości istnieje duża szansa, że ​​nawet nie pamięta, że ​​jest 14 lutego. Z drugiej strony kobiety są bardziej zestresowane, jeśli są pozbawione danych w Walentynki. Mnóstwo barów i klubów ma Noce Damskie w Walentynki z bezpłatnym wstępem dla kobiet i specjalności z napojami. Nawet jeśli nie obchodzi Cię to romantyczne wakacje, fajnie jest spędzić wieczór z dziewczynami.

Noc dziewcząt

Uderzenie w jasne światła w dużym mieście nie jest dla wszystkich pomysłem na dobrą zabawę. Czasami miło jest zamówić chińskie jedzenie na wynos, wybrać zestaw i po prostu zrelaksować się ze swoimi siostrami. Możesz po prostu wegańsko lub możesz zrobić z tego wieczór piękności dzięki majsterkowaniu na twarzach i paznokciach. Nie zapomnij o najważniejszym składniku – winie.

Single

W Walentynki pary spędzają wieczór w romantycznej, drogiej restauracji lub w domu. Są tam single, które malują miasto na czerwono. Więc w te Walentynki, jeśli jesteś singlem, może zorganizujesz przyjęcie dla wszystkich swoich samotnych przyjaciół? Niesprawiedliwie byłoby powiedzieć, że żadne pary nie są dozwolone – parowanie na imprezach jest anomalią, ale one istnieją, więc wyślijcie zaproszenie. Aby ograniczyć zamieszanie wśród ludzi, którzy są tam, aby się przyłączyć, spraw, aby była to impreza na światłach, co oznacza, że ​​ludzie w zaangażowanych związkach noszą kolor czerwony, przypadkowi noszą kolor pomarańczowy, a single ubierają się na zielono. Aby uzyskać pomysły na dekoracje na przyjęcie walentynkowe, zapoznaj się z naszymi dekoracjami na Walentynki.

Rodzinne święto miłości

Jeśli jesteś w związku małżeńskim z dziećmi i do ostatniej chwili opuściłeś planowanie Walentynek, możesz nie mieć szczęścia, jeśli chodzi o znalezienie opiekunki do dziecka. Ale to nie znaczy, że musisz to zrobić. Dlaczego nie sprawić, by Walentynki były sprawą rodzinną? Zrób pyszny obiad, graj w gry planszowe i szarady, a każde z dzieci opowiada o różnych rodzajach miłości – nie jest regułą, że ten dzień to tylko świętowanie romantycznej miłości.

 

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

SERWETKI PAPIEROWE

(10)

Oto nasze świetne wskazówki dotyczące planowania imprezy, które pomogą Ci zorganizować imprezę jak gwiazdy, ale bez nadmiernych wydatków:

Wszyscy kochają cukierki!

Jednym z kluczowych trendów w tej chwili jest batonik, w którym kupujesz wiele różnych rodzajów lizaków, składasz je w różne pojemniki i układasz na stole. Daj wszystkim swoim gościom torebkę na patyku i pozwól im zgarnąć ich ulubione smakołyki. Celebryci korzystają ze specjalistów od Deser Baru, takich jak Amy Atlas, do tworzenia wspaniałych batoników do swoich wydarzeń, ale możesz zainspirować się kolorami online, a następnie samemu stworzyć zabawny batonik.

Trzymaj imprezę w domu.

Jednym z największych wydatków na dowolne wydarzenie jest wynajęcie miejsca, więc jeśli organizujesz imprezę w domu, jesteś już na dobrej drodze, aby stworzyć imprezę bardziej przyjazną dla budżetu. Możesz również ozdobić przez wiele dni, zamiast mieć mało czasu na przygotowanie się w wynajętym miejscu.

Niech goście udekorują własne ciasta!

Niedawne przyjęcie urodzinowe córki było przyjęciem z motywem babeczki, podczas którego dzieci dekorowały własne babeczki. To naprawdę jeden z najlepszych pomysłów na rozrywkę dla dzieci na imprezie i nawet nie musisz samodzielnie dekorować ciasta! Nie ma powodu, dla którego nie działałoby to również na uroczystości dla dorosłych, takie jak prysznice dla nowożeńców czy wieczory panieńskie – daj gościom motyw i poproś o udekorowanie własnych ciast w tym temacie. Zabawa!

Nie musisz wynajmować miejsca rozrywki.

Obecnie iPod może wykonać większość pracy za Ciebie. Przy odrobinie pracy i narzędziu Genius możesz stworzyć zabawną listę muzyczną, która będzie pasować do tematyki imprezy i sprawi, że wszyscy poczują się jak w święto.

Balony wracają!

Duże bulwiaste balony i latarnie imprezowe to najlepszy sposób na stworzenie pięknej atmosfery imprezy i nie przekroczysz granicy. Idź za burtę z setkami balonów wypełnionych helem (zrób to sam z wynajętym pojemnikiem z helem) i wiszącymi lampionami. Poważnie nie wydasz w ten sposób więcej niż 100 na wypełnienie większości pokoi. Dodaj trochę papierów na zewnątrz ścian i voila – masz spektakularną przestrzeń imprezową.

Imprezowe przysługi nie muszą być drogie.

Są świetnym pomysłem, ponieważ przypominają gościom o dobrej zabawie podczas uroczystości. Sklepy takie jak nasz mają setki opcji upominków imprezowych za mniej niż 5,00 i zawierają spersonalizowane lizaki, niestandardowe cukierki i zabawne praktyczne prezenty.

Gdzie kupować dekoracje?

Aktualnie wiele sklepów oferuje ozdoby i dekoracje na roczek dziecka. Organizacja imprezy i zadbanie o jej klimat i design nie stanowi zatem żadnego problemu. Kłopotem jest natomiast nierzadko czas. Zapracowana mama małego dziecka nie ma przecież zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj internet. W sieci istnieje bowiem wiele sklepów online, które oferują bogaty asortyment dekoracji i ozdób. Dzięki temu można zakupić wszystkie akcesoria i dekoracje, nie wychodząc nawet z domu!

ZOBACZ PRODUKTY W SKLEPIE

SERWETKI PAPIEROWE

(0)